• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини в освіті

Пробне Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року!!!

з 5 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;

  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

  • навчитися ефективно розподіляти час;

  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника / однієї учасниці оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Так вартість платної послуги із проведення пробного ЗНО у Київському регіоні складає 246 грн. 00 коп.

Реєстрація охочих узяти участь у пробному ЗНО триватиме до 19 січня 2021 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5–7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів. Для усіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки.

З огляду на загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО з переліку:

Кожний учасник / кожна учасниця окрім проходження пробного ЗНО зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Відтак можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику / кожній учасниці потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня. Для тих, хто скористається такою можливістю, результати пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників 16 квітня.

Український центр оцінювання якості освіти звертає увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня з української мови і літератури, а 8 квітня – з одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні платна. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Це можливість:

  • ознайомитися із процедурою та стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
    навчитись ефективно розподіляти час;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
    оцінити власний рівень навчальних досягнень.

Розпочав свою роботу освітній портал PEDPRESA.COM

З 2 квітня поточного року розпочав свою роботу освітній портал PEDPRESA.COM державного інформаційно-виробничого підприємства видавництва «Педагогічна преса», що належить до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Одне з головних завдань порталу - своєчасне надання достовірної інформації із офіційних джерел професійному середовищу та громадськості.

Основні розділи порталу: «Освіта України ONLINE», «В сучасній школі», «Навчальні заклади», «Науковий світ» та «Гарячі новини», які в свою чергу поділяються на підтеми.

Кожен може знайти собі відповідь на все, що його цікавить або турбує. Активне відвідування сайту освітнього порталу розширить професійний обрій вчителя, викладача, науковця, приведе до зменшення кількості звернень громадян до центральних органів виконавчої влади з освітянських питань.

Новий державний стандарт початкової загальної освіти



Постанова Кабінету Міністрів України №462 від 20.04.2011 року Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти

Наказ МОНмолодьспорт №409 від 03.04.2012 року Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня

Наказ МОНмолодьспорт №572 від 10.06.2011 року Про Типові навчальні плани початкової школи

Наказ МОНмолодьспорт № 430 від 11.05.2011 року Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 462

Лист МОНмолодьспорт №1/9-455 від 09.06.2011 року Щодо проведення Всеукраїнської акції ''Дай руку, першокласнику!''



У процесі розроблення нової редакції Державного стандарту початкової загальної освіти ретельно вивчено зарубіжний досвід та враховано кращі традиції вітчизняної освіти.
Результати навчальних досягнень учнів початкових класів зумовили необхідність поновити зміст Державного стандарту початкової загальної освіти та удосконалити Базовий навчальний план початкової загальної освіти.
Так, позитивними змінами нової редакції зазначеного документа є:
- забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової загальної освіти;
- особистісно-орієнтований підхід в навчально-виховному процесі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів;
- формування ключових компетентностей учнів початкових класів, зокрема, загальнокультурної, громадянської, здоров’язбережувальної, інформаційно-комунікаційної;
- розроблення єдиного змісту стандарту для усіх мов навчання;
- використання здоров’язбережувальних технологій;
- екологічна спрямованість освіти;
- передбачено вивчення іноземної мови з 1 класу в усіх загальноосвітніх навчальних закладах;
- посилено природничу складову стандарту, зокрема введено нову освітню галузь ''Природознавство'', та Базовим навчальним планом передбачено на вивчення предмета по 2 тижневі години у 1-4 класах;
- передбачено впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів;
- в освітній галузі ''Технології'' виокремлено змістову лінію ''Ознайомлення з інформаційно-комунікаційними технологіями'', тому Базовим навчальним планом передбачено по 2 тижневі години у 2-4 класах на зазначену освітню галузь.
Нова редакція Державного стандарту початкової загальної освіти зорієнтована на соціалізацію особистості молодшого школяра.
Зміст стандарту за результатами широкого обговорення проекту зазначеного документа максимально розвантажений, логічно вибудуваний, доступний для авторів навчальних програм (педагогічних працівників, учителів початкових класів, методистів, наукових працівників).
У змісті кожної освітньої галузі передбачено діяльнісну лінію.
На варіативну складову відведено по 2 години у 1, 2, 3 та 4 класах.
Документ максимально зрозумілий для вчителя (за численними відгуками), отримав схвальні відгуки громадськості, погоджений у зацікавлених міністерствах та відомствах.

Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти розпочнеться з 1 вересня 2012 року.

Шановні випускники, батьки та вчителі!

Лабораторія-центр ЗНО та моніторингу якості освіти Черкаського ОІПОПП спільно з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти запрошують Вас до участі в Інтернет-конференції з питань реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2012 році, яка відбудеться 13 січня 2012 року з 14.00 до 16.00 на сайті (www.kievtest.org.ua ).

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

• українська мова
• українська мова і література
• історія України
• математика (завдання рівня стандарту)
• математика
• біологія
• географія
• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова