• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи
  • 20 травня 2021 року о 11 год. 40 хв. відбулося перше засідання комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантних посад

20 травня 2021 року о 11 год. 40 хв. відбулося перше засідання комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантних посад

2021-05-21

20 травня 2021 року о 11 год. 40 хв. відбулося перше засідання комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантних посад:

- директора комунального закладу «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області»;

- директора комунального закладу «Грушківський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області»;

- директора Лузанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам’янської міської ради Черкаської області.

В результаті перевірки поданих документів щодо відповідності установленим вимогам комісія вирішила:

- Допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Пухира Олега Васильовича.

- Допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Шамрая Олександра Григоровича.

- Допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Лузанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам’янської міської ради Черкаської області Музику Альону Костянтинівну.

- Допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Грушківський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Морозову Валентину Анатоліївну.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi