Пам'ятка для учнів- " Безпека дорожнього руху- це життя".( Лисенко С. П.)

1. На вулиці транспорт повинен рухатися проїзною частиною, а пішоходи — тротуарами, тримаючись праворуч. Особливо уважними слід бути під час переходу доріг, по яких рухається транспорт.

2. Підійшовши до проїзної частини, обов'язково зупиніться на узбіччі дороги. Подивіться спочатку ліворуч, потім — праворуч і, коли ви переконалися у відсутності транспорту, починайте переходити дорогу.

3. Ні в якому разі не перебігайте проїзну частину, це дуже небезпечно!

4. Не виходьте на проїзну частину з-за транспорту, що стоїть. Водій, який об'їжджає автомобіль, вчасно може вас не побачити та раптово загальмувати.

5. Якщо на вулиці є підземний пішохідний перехід, переходячи вулицю, обов'язково користуйтеся ним.

6. Не грайтеся на проїзній частині вулиці або поблизу неї. Ваші пустощі можуть стати причиною дорожньо-транспортної пригоди.

7. Велосипедисту до 14 років виїжджати на дорогу, де рухається транспорт, суворо заборонено.

8. У місцях, де рух регулюється світлофорами, пішоходи повинні користуватися його сигналами.

9. Переходьте дорогу тільки на зелене світло. Перш, ніж зійти з тротуару на проїзну частину, переконайтеся, що транспорт зупинився.

10. Червоний сигнал світлофора забороняє переходити дорогу.

11. На жовтий сигнал світлофора переходити дорогу заборонено, але, якщо він з'явився, коли ви вже почали перехід, чекайте зеленого сигналу на середині дороги, в жодному разі не намагайтеся бігти назад або вперед. Якщо ж ви вже перейшли середину дороги, спокійно закінчуйте перехід.ПАМ'ЯТКА «ПОЖЕЖА — РЕЗУЛЬТАТ ВЛАСНОЇ НЕДБАЛОСТІ ТА НЕЗНАННЯ ЗАСОБІВ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ»( Лисенко С. П.)

1. Під час експлуатації електромережі суворо заборо­няється:

• перевантажувати електромережу одночасним підключенням декількох потужних струмоприймачів (прасок, плиток, рефлекторів, обігрівачів та ін.);

•використовувати на електрощитах саморобні запобіжники (перемички, пучки дроту та ін,];

•користуватися несправною електроапаратурою (вимикачами, розетками, дротом та ін,);

• вмикати електроприлади у електромережу без штепсельних вилок;

• обертати електролампи папером, ганчірками;

• скручувати електродроти та зав'язувати їх у вузол;

• виходячи з домівки, залишати увімкненими у мережу електроприлади.

2. Під час експлуатації телевізорів:

•дозволяється використовувати лише стандартні запобіжники, номінали яких передбачено інструкцією з експлуатації;

• розетка підключення вилки живлення повинна знаходитися у доступному місці для швидкого відключення те­левізора від мережі;

• слід вимикати телевізор, якщо у кімнаті немає дорослих, необхідно забезпечити умови, які б позбавили малолітніх дітей можливості самостійно включити телевізор;

• обов'язково виймати вилку дроту живлення з розетки, якщо телевізор вимкнено;

• якщо органи керування пошкоджено або телевізор несправний (відсутнє зображення, чути гудіння, відчувається запах кіптяви тощо) необхідно негайно відключити телевізор від мережі, витягти вилку дроту живлення з розетки та викликати спеціаліста;

• після закінчення гарантійного терміну не рідше одного разу на рік необхідно викликати фахівців ремонтного підприємства для профілактичного огляду телевізора, його очистки від пилу та забруднення.

3. Забороняється:

1. Встановлювати телевізор у безпесередній близькості від ЛВЖ та ГЖ і предметів, а також поблизу приладів опа­лення або у меблеву стінку, де внаслідок недостатнього доступу повітря телевізор погано охолоджується.

2. Закривати вентиляційні отвори у задній стінці та
нижній частині корпусу телевізора.

3. Доручати ремонт випадковим особам.

4. Допускати живлення телевізора від мережі з підвищеною напругою ( у таких випадках слід використовувати стабілізатор напруги ).

5. Залишати увімкнений телевізор без нагляду.

6. Допускати перегляд телепередач дітьми за відсутності дорослих.Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

  • Bryanhah

    2017-01-19 20:12:45

    http://alkapi.ru/%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8-kahles-%D0%B2-%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B5 - бинокли kahles в москве...