2013-2014 навчальний рік

Перше вересня

/Files/images/w9Fi7kbJEHs.jpg

2012-2013 навчальний рік


Перше вересня

Настало перше вересня і ми переступили ще одну сходинку і стали вже восьмикласниками.
Тема першого уроку була "Знання, родина, Батьківщина - безцінний скарб мого життя".

/Files/images/7_klas/SAM_0914.JPG

Школа - велика дитяча країна,

В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відкривається звідси в політ.

/Files/images/7_klas/SAM_0915.JPG

Свято врожаю

Цікаво пройшло Свято врожаю в нашій школі. Учні 8 класу готували стіл достатку, різні композиції з овочів, були представлені щедрі дари саду. Найактивнішими були такі учні: Климчук Наталія, Медведенко Олег та Селецький Ярослав.

/Files/images/7_klas/SAM_0920.JPG

Веселе свято Хеллоуін


31 жовтня в школі проходило веселе свято - Хеллоуін, яке організувала вчитель англійської мови Римар Ірина Миколаївна. Учні нашого класу також прийняли в ньому участь. Найкращі гарбузи-ліхтарі представили Медведенко Олег і Селецький Ярослав.

/Files/images/7_klas/SAM_0921.JPG


Андріївські вечорниці

Наш клас разом з учнями 9, 10 та 11 класами цікаво провели Андріївські вечорниці. Діти, дотримуючись українських традицій, зуміли показати святкування Калити. Звучали українські пісні, дівчата показували різні ворожіння, хлопці жартували. На завершення господиня наказала хлопцям, щоб винесли Калиту і розпочали її хватати. Серед хопців обрали Калитинського, а серед учасників свята - Коцюбинського. Хто був Коцюбинський мав відкусити калиту, але при цьому не сміятися. Коли хтось посміхався, то мазали сажею. По закінченню свята дівчата пригощали варениками.

/Files/images/7_klas/SAM_1003.JPG

/Files/images/7_klas/SAM_1010.JPG


Кусання Калити


Святкування Нового року


Нового року з нетерпінням чекають і доросі, і діти. Завдання для кожного класу було прикрасити класну кімнату, взяти участь у конкурсі малюнку "Вже ступає на поріг Новий рік" та представити художній номер. Наш клас приготував три міні-сценки та танець. Дуже артистично показали це Римар Галина, Медведенко Олег та Селецький Ярослав у сценці "Єврейська сім'я". А з яким захопленням дивилися глядачі сценку "Дві блондинки" у виконанні Климчук Наталії та Бірюкової Алли. Після виступу проводилися різні конкурси, вікторини, а на завершення - дискотека.


День Соборності України


День Соборності - свято України, що відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту злуки. Напередодні цієї дати з учнями була проведена бесіда "День соборності України". Ознайомилися з такими питаннями, як: початки ідеї соборності, підготовка Акту злуки, проголошення злуки та значеня Дня соборності.


27 січня - День визволення села Лузанівки


27 січня виповнилося 69 років з дня визволення села від німецько-фашистських загарбників. З учнями класу було проведено виховну годину "Їх подвиг пам'ятатимем ми завжди", де згадали воїнів-односельців, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни. По закінченні вшанували хвилиною мовчання.

Виховна година "І радість доброти пізнаєш..."


2 лютого відзначалися роковини з дня народження видатного педагога-земляка О.А.Захаренка. З учнями була проведена виховна година "І радість доброти пізнаєш..."

Шевченківські дні


Вшановуючи Великого Кобзаря провели шкільний конкурс на краще читання поезій Т.Г.Шевченка. Переможцем стала Бірюкова Алла. Вона брала участь і в районному конкурсі.


1вересня

/Files/images/7_klas/1 клас, спортивне свято 002.jpg

І знову осінь як щороку,

В цю світлу вересневу рань

Ми поспішаємо до школи

Набратись мудрості і знань.

 • /Files/images/7_klas/1 клас, спортивне свято 033.jpg
 • Список учнів 7 класу

  Бірюкова Алла

  Бордун Анастасія

  Климчук Наталія

  Медведенко Олег

  Римар Галина

  Селецький Ярослав

  Класний керівник - Галайда Світлана Василівна

  День партизанської слави

  22 вересня 2011 року вшановували День партизанської слави. З учнями 7 класу було проведено бесіду "Шляхами партизанської слави". Діти дізналися про історію партизанського руху на Кам'янщині, про Холодний Яр, про героїчний подвиг партизанів. Переглянули фотоматеріали учасників партизанського руху.

  /Files/images/7_klas/Партизани 004.jpg

  Свято Осені

  От і жовтень стоїть на порозі,

  Розфарбовує гарно ліси.

  Щедра осінь давно у дорозі —

  І добра принесла, і краси...

/Files/images/7_klas/100_4671.jpg

/Files/images/7_klas/100_0530.jpg

Цікаво пройшло свято Осені у нашій школі. Наш клас взяв активну учать. Був представлений стіл достатку, вироби з природного матеріалу, аплікації, дари осіннього саду. Проводилися різні конкурси серед учнів, а саме:

1.Вірш про осінь.

2.Конкурс малюнків "Осінній пейзаж"

3.Пісенний вернісаж.

/Files/images/7_klas/100_4681.jpg

День учителя

Осіннє небо, вмите журавлями,

Осіннє свято - тихе і святе.

Учителько! Ви - світлий образ мами,

Дитячих доль відлуння золоте.

Щороку у першу неділю жовтня ми святкуємо День учителя. Ось і цього року 30 вересня учні провели учнівське самоврядування. Щиро і сердечно привітала педагогів, ветеранів праці, усіх, хто присвятив своє життя благородній справі виховання дітей.

Професію учителя не можна порівняти з жодною іншою, бо це - покликання. Вона вимагає не просто якісної передачі знань, але і особливих духовних і моральних якостей людини, яка обрала цю дорогу. Любов до своєї справи і любов до дітей - основа цієї чудової, важкої професії. Саме безцінна праця педагога допомагає формуванню основ світогляду у наших дітей. Від вчителів, в першу чергу, залежить успіх у становленні мудрої і інтелектуальної нації. Хороший вчитель повинен бути одночасно консерватором і новатором. Адже не дарма кажуть, що лише той, хто "осягає нове, плекаючи старе", може бути вчителем. І якщо будь-яку людину попросити назвати імена людей, що залишили найбільший слід у її житті і вплинули на її становлення, як особистості, то в цьому списку обов'язково будуть імена її Наставників. Саме так, з великої літери, ми вимовляємо це горде звання стосовно людей, які віддали нам частинку свого серця. Своїм власним прикладом вчителі закладають у юні душі моральні цінності, які назавжди стануть для їхніх вихованців надійними орієнтирами на життєвому шляху, передають свій досвід і знання, примножують любов до рідної землі, повагу до історії Батьківщини, інтерес до культурної спадщини наших предків. Святковий ранок величного дійства розпочався із теплих привітань учнів школи, які представили «новоутворений педагогічний колектив». Було проведено учнями уроки, а по завершенню відбувся святковий концерт.

/Files/images/7_klas/день учителя 021.jpg

/Files/images/7_klas/день учителя 016.jpg

Учні у ролі техпрацівників

Зустріч Нового року

/Files/images/8_klas/SAM_0527.JPG

У виконанні тріо дівчат звучить пісня "Зима-холода"

Цікаво пройшли Новорічні свята в нашому класі. Учні готували концертну програму, в яку ввійшли: міні-вистава "Пригоди Червоної Шапочки", п'єса "Навчання принцеси", пісня "Зима-холода".Діти прикрашали класну кімнату, брали участь у конкурсі малюнків.

/Files/images/8_klas/SAM_0561.JPG

Пригоди Червоної Шапочки

/Files/images/8_klas/SAM_0540.JPG

П'єса "Навчання принцеси"

Виховна година "Поспішай робити добро людям", приурочена 75-річчю з дня народження О.А.Захаренка

30 січня 2012 року з учнями 7 класу була проведена виховна година "Поспішай робити добро людям", приурочена 75-річчю з дня народження О.А.Захаренка. Класний керівник Галайда С.В. ознайомила учнів з біографією О.А.Захаренка, творчою спадщиною видатного педагога.

/Files/images/7_klas/жираф 067.jpg

Святкування 8 березня


До Міжнародного жіночого дня 8 березня учні взяли участь у конкурсі малюнків, віршів про маму. Хлопці подарували чудові подарунки дівчатам, а на завершення провели цікаві конкурси та пригостили солодощами.

/Files/images/7_klas/8 206.jpg

Вшанування Великого Кобзаря

До Шевченківських днів учні брали участь у конкурсі малюнків до творів Т.Г.Шевченка, виразне читання поезій, авторських творів. Побували в заочній подорожі "Тарасовими шляхами по Лузанівці". Також не забули відвідати монументальну стелу Т.Г.Шевченку, яку встановлено 1991 року в центрі села на згадку про перебування в 1845 році поета. Учні 7 та 8 класів поклали квіти.

/Files/images/7_klas/жираф 064.jpg

/Files/images/7_klas/жираф 007.jpg

/Files/images/8_klas/SAM_0634.JPG

/Files/images/8_klas/SAM_0635.JPG

/Files/images/8_klas/SAM_0637.JPG

До Всесвітнього дня туберкульозу

Напередодні Всесвітнього дня туберкульозу з учніми 7 класу була проведена бесіда "Зупинимо туберкульоз разом" та написали диктант "Туберкульоз - небезпечна хвороба".Також була запрошена медична сестра Гордієнко Валентина Олександрівна. Із виступу Гордієнко В.О. діти дізналися про страшну хворобу - туберкульоз. Вона повідомила, що за останні роки хворих на туберкульоз нараховується понад 60 мільйонів і як себе застерегти, щоб не захворіти на цю хворобу. По завершенні діти подякували за змістовну інформацію.

/Files/images/7_klas/жираф 063.jpg

Чудова екскурсія містом Черкаси

Під час весняних канікул учні разом із класним керівником відвідали місто Черкаси. Подорожуючи містом відвідали пагорб Слави, де діти були у захваті від побаченого. Фотографувалися, покладали квіти. Відвідали краєзнавчий музей, побували в кінотеатрі "Салют", подивившись мультфільм "Лоренц", не забули відвідати каток. Враження від екскурсії були захоплюючі.

/Files/images/7_klas/IMG1190A.jpg

/Files/images/7_klas/IMG1414A.jpg

Катання на катку


Туристичні випробування

/Files/images/7_klas/жираф 051.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

 • AdrianSr

  2015-11-06 21:34:55

  СК «Кубань Развитие» — это быстро развивающаяся фирма, которая объединила коллектив профессионалов и единомышленников, понимающих, что в любом серьезном деле не бывает мелочей. [url=http://kuban-razvitie.ru/prodazha-kvartir-v-sochi/]недвижимость в сочи купить квартиру[/url]. Точность, аккуратность, чёткость, работа по инструкции — это очень важные понятия в такой сфере, как строительство. Внимание к деталям гарантирует отличный результат. И это философия нашей компании. Исключительно такой подход...

 • Ulcercectovop

  2013-06-18 07:50:19

  В наши дни стало популярным заниматься арендой, сдачей, покупкой и продажей квартир через Интернет. Кроме покупателей и продавцов, в этой сфере трудятся еще и агентства недвижимости, риэлторы и даже специалисты, дающие устные консультации с помощью различных средств коммуникаций. [url=http://kvartorg.com/view/124673/]продам хату леоновка[/url] И это не ново. Так, если раньше мы находили через Всемирную паутину разные товары, то почему бы в наши дни не заняться поиском квартиры или коттеджа, либо...

 • Медведенко Олег

  2012-03-27 19:05:22

  7Class The BEST!!!!!;-)......