1 урок-урок знань

Після сонячного веселого літа та святкової лінійки Першого дзвінка усі учні нашої школи сіли за шкільні парти у затишних та свіжо фарбованих класах. У четвертокласників також почався перший урок «Я-громадянин України». І продовжилась цікава розповідь у народознавчому куточку, де діти вчилися поважати і любити народні традиції та звичаї./Files/images/урок знань.jpg

Екскурсія в поле

Ще теплої , вересневої, погожої днини вирушили школярики на екскурсію в поле за селом. Там нарвали різних польових квітів та провели вікторину «Що за квітка чарівна і кому допомага». Діти пригадали пісні, в яких ішла мова про польові квіти. З веселим і піднесеним настроєм поверталися учні додому.

/Files/images/екскурсія в поле.JPG/Files/images/e 028.jpg


Трудовий десант

Залюбки учні початкових класів доглядають огірочки на шкільних ділянках, бо взимку почастує кухар у їдальні смачною стравою з «гарбузових синів і дочок".


День Осені

До цього свята четвертокласники готувалися ретельно. Крім того, що кожен готував на конкурс читців вірш про осінь, всі змайстрували власноруч виріб з природних матеріалів. Діти із задоволенням прийняли участь в оформленні загального столу достатку.

/Files/images/100_4658.jpg


Виховна година«Традиції та звичаї рідного краю»

Одним із найулюбленіших свят українського народу є традиція кусання калити на Андрія. В цей день дівчата і хлопці збиралися на вечорниці, їздили на кочерзі та намагалися вкусити калиту, за що їх і вимазували сажею. Дівчата ж ворожили, за кого їм випаде заміж вийти…Діти ознайомлюються, які страви приносили і готували на вечорниці. А після уроків всі мали можливість побачити це дійство у виконанні старшокласників та й самим спробувати калити чи сажі.

/Files/images/традиції.jpg


Урок добра

Цей урок присвячений дню інвалідів. Діти вчилися бути не лише милосердними до своїх однолітків-інвалідів, а і до людей похилого віку. Добрими, щирими, толерантними, чуйними,готовими прийти на допомогу

/Files/images/урок добра.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi